Wine Bar

DELIWINA to nie tylko sklep z winami prosto od importera, ale również przytulny WINE BAR o oryginalnym francuskim klimacie!

Możesz z niego swobodnie korzystać od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia DELIWINA, ciesząc się winami oferowanymi przez nas na kieliszki jak i/lub samodzielnie wybierając wino prosto z naszych sklepowych półek do otwarcia na miejscu. Poza szeroką i niepowtarzalną selekcją jakościowych win, oferujemy szereg francuskich, pasujących do wina przekąsek czy napojów bezalkoholowych.

Serdecznie zachęcamy Was do korzystania z oferty WINE BAR FRIDAYS. Co piątek od 19.00 do 22.00 odbywają się u nas ciekawe tematyczne wieczory. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc siedzących, zalecamy tutaj wcześniejszą rezerwację swojego stolika. Możesz to zrobić online jak i na miejscu w naszym sklepie.

Aktualną listę nadchodzących wydarzeń znajdziesz na naszej stronie pod zakładką EVENTY. Na bieżąco informujemy o nich też w naszym cotygodniowym newsletterze oraz poprzez social media (jesteśmy m.in. na Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp).

Skontaktuj się z nami, aby dokonać rezerwacji
Zabezpieczenie przed spamem
Nasze biuro

ul. Roslinna 2, 61-307 Poznan, Poland
Godziny otwarcia:
Pn - Czw: 10.00 - 18.00,
Pt: 10.00 - 22.00
Sob: 10.00 - 14.00
Wirtualny Spacer

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 085 347

Napisz do nas

kontakt@deliwina.pl

Copyright © 2020 Deliwina. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.