Wine Room

W samym centrum Szczepankowa, powstało nietuzinkowe miejsce, do którego serdecznie zapraszamy miłośników dobrego wina.
Ze specjalnie przygotowanego przytulnego pomieszczenia, znajdującego się w tym samym budynku, co nasz specjalistyczny sklep z winami, możesz skorzystać na jeden z kilku proponowanych sposobów:

Wpadając na lampkę wina w godzinach otwarcia DELIWINA

Szukasz przytulnego miejsca w swojej okolicy, gdzie wraz ze swoją drugą połówką lub paroma znajomymi możesz wpaść na naprawdę dobre wino? Nasza sala degustacyjna jest do tego stworzona. Możesz z niej śmiało korzystać w godzinach otwarcia naszego sklepu.

Zobacz menu [.pdf]
WINE BAR FRIDAYS

W każdy piątek DELIWINA zamienia się w przytulny Wine Bar czynny do godz. 22.00. Możesz wybrać dowolne wino z naszej sklepowej półki i cieszyć się nim na miejscu. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji swojego stolika.

Rezerwując bilety na jedną z przygotowanych przez nas tematycznych degustacji

Chcesz wiedzieć o winach więcej? Lubisz analizować je w gronie zainteresowanych tematem win osób? W takim razie nasze tematyczne degustacje są dla Ciebie! Już dziś możesz zamówić swoje bilety na nadchodzące wydarzenia. Ich listę oraz opis znajdziesz tutaj: Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz więcej
Zapisując się na profesjonalny kur wiedzy o winie WSET

Obecnie finalizujemy nasz kolejny projekt winiarski, czyli renomowane kursy WSET Jako jeden z niewielu podmiotów w Polsce, jesteśmy ich certyfikowanym organizatorem. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Już dziś zgłoś swoje zainteresowanie na wset@deliwina.pl.

Wynajmując całą salę na zamkniętą imprezę

Organizujesz kameralne przyjęcie? Skorzystaj z możliwości najmu całej naszej sali degustacyjnej.


Warunki wynajmu


DELIWINA oferuje możliwość wynajęcia naszej sali degustacyjnej na prywatne, kameralne, zamknięte eventy od poniedziałku do soboty po godz. 19.00.

Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.

Koszt najmu sali wynosi 500zł; opłata ta jest pobierana w postaci bezzwrotnej zaliczki min. 7 dni przed planowanym wydarzeniem; ewentualnej zmiany terminu można dokonać min. 7 dni wcześniej.

Abyśmy mogli zapewnić i odpowiednio przygotować wybrane wina i przekąski na wydarzenie, prosimy o dokonanie wpłaty na ich rzecz wg indywidualnie otrzymanej wyceny również najpóźniej 7 dni wcześniej;

Podczas samego eventu można domawiać wina i przekąski w zależności od ich dostępności na miejscu i rozliczyć po zakończeniu wydarzenia.


Akceptujemy też zewnętrzny catering lub możemy zaproponować naszego partnera cateringowego - Zobacz Menu.


Galeria

Nasze biuro

ul. Roslinna 2, 61-307 Poznan, Poland
Godziny otwarcia:
Pn - Czw: 10.00 - 18.00,
Pt: 10.00 - 22.00
Sob: 10.00 - 14.00
Wirtualny Spacer

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 085 347

Napisz do nas

kontakt@deliwina.pl

Copyright © 2020 Deliwina. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.