WSET

WSET to jedna z największych na świecie organizacji zajmujących się popularyzacją wiedzy o winie. Ta powstała w 1969 roku w Londynie organizacja prowadzi wysoko specjalistyczne kursy w ponad 72 krajach na świecie. Wydawane przez nich certyfikaty, są szeroko uznawane jako oficjalne potwierdzenie znajomości win i mocnych alkoholi. Posługują się nimi tak amatorzy enologii, jak i najlepsi znawcy wina dookoła globu.

DELIWINA uzyskało oficjalną akredytację ‘approved program provider’ co oznacza, że może prowadzić kursy i wystawiać certyfikaty w imieniu WSET. Kursy prowadzone są na takim samym poziomie co w Londyńskiej centrali a certyfikaty maja taka sama ważność. Oznacza to również, że osoba prowadząca kurs ukończyła program WSET Educator i posiada wiedzę na najwyższym poziomie.

W DELIWINA tytuł WSET Educator posiada Guillaume Deliancourt, to on będzie odpowiedzialny za nauczanie. Prowadzimy kursy na poziomie 1 i 2, wszystkie terminy będą podawane na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz poprzez newslettery.


Poziom 1


Poziom 1 to wprowadzenie do świata wina, podczas którego przekazywana jest podstawowa wiedza na temat winiarstwa oraz degustacji. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z winem


Poziom 2


Poziom 2 pozwala bardziej zagłębić się w tematyce winiarskiej. Uczestnicy kursu poznają już charakterystyki popularnych szczepów i regionów oraz otrzymują dokładną wiedzę na temat sposobu oceniania wina. Jest to propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę.
Nasze biuro

ul. Roslinna 2, 61-307 Poznan, Poland
Godziny otwarcia:
Pn - Czw: 10.00 - 18.00,
Pt: 10.00 - 22.00
Sob: 10.00 - 14.00
Wirtualny Spacer

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 085 347

Napisz do nas

kontakt@deliwina.pl

Copyright © 2020 Deliwina. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.