O nas

DELiWINA to rodzinna firma zlokalizowana w Poznaniu, zajmująca się importem i dystrybucją win, założona w 2010 r. przez Joannę i Guillauma Deliancourt. Chcieli oni zmienić obraz win francuskich obecnych na polskim rynku, do tej pory często zniechęcających konsumentów swoim niekorzystnym stosunkiem ceny do jakości. A przecież Francja pod względem wina, jak rzadko który kraj na świecie, może być źródłem pięknych i niepowtarzalnych wrażeń, za które nie zawsze trzeba płacić majątek. Od samego początku potrafiliśmy “wyłowić” z morza wina francuskiego obok powszechnie pożądanych butelek od legendarnych producentów również wiele ekscytujących nowości od wschodzących dopiero gwiazd winiarstwa.

Tym samym budowanie naszego portfolio było i jest dokładnie przemyślane. Dla nas zawsze od ilości ważniejsza była jakość. Nawiązywaliśmy kolejno współpracę z tymi producentami win, którzy w najbardziej udany sposób potrafili oddać w nich charakter danej apelacji, mogących pochwalić się wielopokoleniowym doświadczeniem, bogatym zbiorem nagród i wyróżnień oraz maksymalnym szacunkiem dla naturalnego środowiska. Wierzymy w znaczenie “terroir”, rodzimych szczepów, różnorodność i organiczną uprawę winorośli.

Reprezentujemy wielu czołowych producentów win na świecie. W 2014r. z dumą dodaliśmy do swojego katalogu najwyższej klasy szampany Pol Roger. 3 lata później kolejnym ważnym krokiem było wzbogacenie naszej oferty o wina Maison Trimbach, Maison M. Chapoutier oraz legendy Piemontu - Elio Altare. Dziś portfolio DELiWINA to nie sama Francja, jednak przy dodawaniu do niego kolejnych krajów i regionów kierujemy się dokładnie tymi samymi zasadami.

Rozwój firmy przez ostatnie lata nie byłby możliwy bez fantastycznych ludzi z naszego coraz liczniejszego zespołu. Tutaj też nikt nie trafia przypadkowo. Łączy nas wspólna najprawdziwsza pasja winiarska, wiedza poparta m.in. certyfikatami WSET oraz podzielana filozofia i etyka pracy. Dbamy nieustannie o to, by świadczone przez nas usługi, tak samo jak oferowane produkty, cechował najwyższy poziom jakości.

Rynek wina w Polsce dynamicznie się rozwija i cieszymy się ze swojego udziału w tym procesie. Poza posiadanym oryginalnym katalogiem produktów spośród konkurencji wyróżnia nas także umiejętność wspierania naszych odbiorców hurtowych ciekawymi i pomocnymi szkoleniami, prowadzonymi przez fachowców najwyższej klasy z naszej własnej drużyny.

U naszych klientów organizujemy również niezapomniane spotkania producentów z finalnymi konsumentami win. Przeprowadzane podczas tych eventoów degustacje pozwalają na bliz?sze poznanie historii danej winnicy, ludzi stojących za jej sukcesem oraz głębsze doświadczenie, zrozumienie a tym samym docenienie ich produktów. W ten sposoób budowane są sympatyczne międzyludzkie relacje oraz przywiązanie do danych win trwające długie lata.

Wierzymy w proste i etyczne reguły współpracy, gdzie najlepsze dostępne produkty połączone z rzetelną i praktyczną wiedzą są wystarczającymi narzędziami, by osiągnąć biznesowy sukces, satysfakcję oraz zwykłą radość ze sprzedaży win.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij