Zespół

 

Joanna Deliancourt

Właścicielka Deliwina, pełnoetatowa mama i żona. Pomimo wielu obowiązków, dzielnie stawia czoła naszej wspaniałej polskiej biurokracji za co wszyscy ją podziwiamy. Kocha kinematografię, a ostatnio nawet odkryła pasję do gotowania. 

Guillaume Deliancourt

Właściciel Deliwina, kochający mąż i ojciec. Jedni powiedzą, że za ambitny, ale to po prostu francuski temperament. W wolnych chwilach uwielbia grać w tenisa. A najbardziej ceni sobie wygodę, porządek i kieliszek dobrego wina :) 

Weronika Białowąs

Nasza administrator sprzedaży. Interesują ją książki i filmy o górskich wyprawach. W tym roku postanowiła wreszcie sama nauczyć się wspinaczki. W wolnym czasie lubi gotować i piec. Jej wypieki często umilają nam czas w pracy. Weronika nie wyobraża sobie życia bez kawy, ratunkiem na całe zło jest dla niej joga, oraz marzy o drewnianym domu pod lasem :)

Paweł Białęcki

Sam się nazywa zwyczajną osobą, ale jest naszym specjalistą od wina i przedstawicielem handlowym. Lubi westerny, country. Jego ulubionymi pisarzami są Ernst Junger i Emil Cioran. Jeśli chodzi o kino, to ma swoich dwóch preferowanych aktorów: Ben Mendelssohn i Sam Shepherd. Paweł lubi sport i okazjonalnie oddaje się sportowym wyczynom, a najbardziej lubi Crossfit, w którym jest świetny zdobywając wiele nagród.

Grzegorz Ilić

Nasz solidny magazynier. Dba, aby wszystkie wina docierały do naszych Klientów w komplecie. Uwielbia książki, szczególnie detektywistyczne, i słucha niemal wszystkich gatunków muzyki. 
Równie dobrze jak w magazynie czuję się w kuchni gdzie gotuje i próbuje (win oczywiście). Jest pełen zapału i z wielkim zaangażowaniem chłonie świat wina. 

Tomasz Pietrzak

Inżynier i pasjonat programowania. Skomplikowane informatyczne problemy rozwiązuje w mgnieniu oka. Uwielbia burgery na ostro. Jest fanem technologii i nauki, zafascynowany motoryzacją. Miłośnik wszelakich sportów, ale szczególnie zakochany w piłce nożnej. 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij