Casablanca Wine&Deli

Casablanca to port łączący wielkie miasta i kontynenty. Casablanca to też film... film o miłości, porządaniu, a przede wszystkim o początku wielkiej przyjaźni. Z pasji do jedzenia i ludzi, zrodził się pomysł na restaurację. Stworzyliśmy miejsce, w którym przy niezwykłych daniach i starannie wyselekcjonowanych winach, każdy poczuje się jak podczas pięknej, bajecznej podróży. W naszym MENU, łączymy kuchnię z przeróżnych zakątków morza śródziemnego, z tymi naszymi, domowymi. Do każdego dania dobraliśmy specjalne wina, które w połączeniu tworzą niezwykłe kompozycje. Każdy gość stał się naszym przyjacielem i kiedy już poczuliśmy, że obraliśmy kurs idealny... wpadliśmy na nowy pomysł!

Postanowiliśmy sprawdzić, co stanie się wtedy, gdy zaprosimy Casablance do domu! I wiecie co odkryliśmy? Że będą to nieustające wakacje!

Dlatego, w odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie, otworzyliśmy delikatesy! Znajdziecie u nas wyjątkowe śródziemnomorskie przysmaki, a także najlepsze wina z Europy i nie tylko. Nasi specjaliści, z pasją dołożyli wszelkich starań, aby zaspokoić wyjątkowo wykwintne gusta naszych gości. Kupicie u nas wszystko to, co przyda się na idealny wieczór, przyjęcie czy romantyczną randkę. W naszym delikatesowym MENU, oprócz wyjątkowych win, znajdziecie specjalne, przyrządzane przez nas, wykwintne przekąski, takie jak: marynowane oliwki i ser feta, hummus z burakiem czy suszonymi pomidorami. Dostaniecie u nas wszystko to, co sami przywieźlibyście z wakacyjnych wypraw.

Na naszych półkach:

wyselekcjonowane wina z Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Austrii, Węgier oraz Nowej Zelandii. Już wkrótce pojawią się także wina z Polski

domowe przekąski przygotowywane przez naszych Szefów Kuchni

nasz chleb, wypiekany na miejscu, na 100% naturalnym zakwasie

hiszpańskie i włoskie tapasy

portugalskie sardynki i owoce morza

naturalne produkty od małych, lokalnych, polskich producentów

Przyjdźcie do Casablanca Wine & Deli i przekonajcie się sami, że smak śródziemnomorskich wakacji, jest tuż obok Was. 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij