12 wrz 2017

Wrześniowe aktualności

We wrześniu, tuż po raczej metaforycznm lecie, strona internetowa www.deliwina.pl przejdzie proces odświeżenia. Chcemy umieścić kategorie stylistyczne win, w celu ułatwienia nawigacji po gęstwinie kolorów, regionów i aromatów. Często punktem wyjścia, zanim zagłębimy się w apelacje i regionalne niuanse jest zwyczajnie smak i styl wina. Jakie są aromaty? Jaki finisz? Jaka budowa i ciężar?
Na te podstawowe pytania mamy nadzieję znależć odpowiedź.

Aktualizowana zostanie również cała lista win pod względem cen, drobne zmiany, które wprowadzamy nie zawsze oznaczają podwyżki - reagujemy głównie na małą podaż win w regionach dotkniętych zjawiskami meteorologicznymi.

Jedną z najważniejszych wiadomości, która nas nadal ekscytuje jest pojawienie się win M.Chapoutier w DELiWINA. To producent znany z produkcji doskonałych win prezentujących potencjał Doliny Rodanu. Mimo to większość jego kreacji nie była dotąd w Polsce dostępna. Zmienimy to ponieważ wierzymy, że polski rynek zasługuje na najlepsze wina. M.Chapoutier zarówno w północnej jak i południowej części Rodanu - w apelacjach takich jak Saint-Peray, Saint Jospeh, Hermitage - osiąga prawdziwe mistrzostwo.

We wrześniu również pojawi się legena Piemontu jaką jest niewątpliwie Elio Altare. Jego butikowe, skupione, długowieczne wina będzie można kupować u nas już niedługo. Z przeciwleglej strony świata przyjedzie do Polski nasz przyjaciel z winnicy Alpamanta - organiczny winiarz z regionu Mendoza, którego Malbeki, Syrah i Chardonnay są z nami niemal od początku.

A zupełnie z innej strony świata są wina, które we wrześniu można kupić w naszym sklepie po okazyjnej cenie - objętej 20% rabatem. To MAISON TRIMBACH - topowy Producent win z Alzacji, którego wina znajdują się dokładnie we wszystkich restauracjach z trzema gwiazdkami Michelin!! Teraz mogą zagościć u Was w domu. Oraz wyjątkowe i oryginalne wina z JURY, z winnicy rodziny Tissot. Te wina to przykład jak schowany u podnóży Alp region porafi przetrwać wszystkie światowe zmiany trendów i stylów i od kilkuset lat produkowac wina niezmiennie we własnym - jurajskim - charakterze.

Witamy w naszym teamie nowego Pracownika - Katarzynę, Asystenta Sprzedaży, która tchnie nowego ducha w nasz sklep, ofertę detaliczną i wszystko co z tym związane.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij