23 sty 2017

Trimbach w Polsce

Niełatwo znaleźć w świecie wina punkty odniesienia, punkty według których nawigujemy podczas poruszania się w gęstwinie szczepów, apelacji, regionów, metod produkcji. Jest takich punktów na kuli ziemskiej pomiędzy 30° a 50° szerokości północnej, gdzie uprawia się winorośl, kilka.
Najlepsze winnice, prowadzone od dekad, czy nawet setek lat przez wybitnych fachowców.
Wina, które zachwycają charakterem, koncentracją, osobowością.

TRIMBACH wśród nich zajmuje szczególne miejsce - z historią sięgającą wstecz do 1626 roku, 43-hektarowa winnica rozsiana po 7 gminach produkuje wina podziwiane na całym świecie za czysty, powściągliwy i wytrawny styl. Znajdują się one niemal we wszystkich restauracjach odznaczonych gwiazdkami Michelin i co roku etykiety z logo TRIMABCH podróżują między Ribeauville a Nowym Jorkiem, Londynem i Paryżem.

Od 2017 roku etykiety tę znajdą się w naszym portfolio i zostaniemy oficjalnym importerem Maison TRIMBACH w Polsce, z czego jesteśmy dumni i rozpiera nas radość, że ten producent zdecydował się na współpracę z nami. Deliwina to importer, dla którego rynek wina jest miejscem pełnym pozytywnej energii, kreatywnych restauratorów i sommelierów. Dostarczamy tylko wina, które są tego warte - inaczej nasza praca nie miałaby sensu.

Już niedługo pojawią się wina Maison TRIMBACH w naszym sklepie i ofercie detalicznej, zatem producent znany ze współpracy z najlepszymi restauracjami będzie dostępny dla Was w naszej siedzibie w Poznaniu i we wszystkich miejscach, z którymi pracujemy.
Wina zarówno z kategorii Classic (Pinot blanc, Riesling, Gewurztraminer), Reserve (Riesling, Muscat, Pinot noir) Private Reserve (Pinot Gris, Gewurztraminer, Cuvée Frédéric Emile) Vendanges Tardives oraz Clos St Hune będą wraz z nami do Waszej dyspozycji jeszcze zanim stopnieją lutowe śniegi.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij