10 sty 2017

Rok premier w Deliwina

Rok 2016 właśnie przeszedł do historii, dziękujemy Wam za wsparcie, wsparcie bez którego nieustanny rozwój Deliwina nie byłby możliwy. Dzięki temu możemy Wam zaoferować w tym miesiącu 20% rabatu na wszystkie nasze wina.

Kto się nie rozwija, ten się cofa - jak mówi powiedzenie. My się nie cofamy przed 2017, nie padamy na kolana, zaczynamy go celebrować już w lutym kiedy pojawi się w naszej ofercie jeden z najlepszych producentów wina w Alzacji - TRIMBACH, którego rieslingi rozsławiły region na całym świecie. Trudno o bardziej rozpoznawalne wina alzackie niż TRIMBACH, znajdują się w kartach setek restauracji z gwiazdkami Michelin i w najbardziej wymagających prywatnych piwnicach wina na świecie.

Dwa zupełnie nowe regiony nie tylko dla nas ale i dla całego rynku wina w Polsce, równie rzadkie jak wina szwajcarskie - dotąd brylowały na europejskich salonach omijając nas - do teraz. Mówimy o francuskiej Sabaudii i Korsyce. Schowane trochę w kącie - te regiony są znane z fenomenalnej jakości i lokalnych odmian. Ich nieobecność w Polsce głównie bierze się z tego, że wina te są głównie wypijane na miejscu, import jest rzadki i niewielki. Deliwina specjalizuje się we Francji, zatem nie mogło z czasem zabraknąć ich i u nas.

Szlifujemy diament w naszej ofercie jakim jest oferta win z Burgundii - pojawią się kolejne sławy takie jak np Domaine Joblot, jeden z najbardziej pożądanych i poszukiwanych producentów z Givry. Również w winach z Bordeaux zawieje wiatr zmian - na korzyść małych chateau i rodzinnych winnic.

2017 jest ważnym rokiem w kalendarzu europejskich winiarzy z nami współpracujących i samoloty z nimi będą latać z różnych regionów często i gęsto. Obserwujcie niebo! 
I nasz newsletter - wszystkie wizyty będą poprzedzone informacją właśnie tutaj - możecie odwiedzać restauracje gdzie oni się pojawią razem z nami. Szykujemy duże tastingi i eventy w Dobra i Wino (nowe miejsce w Poznaniu) oraz w City Parku - który jest naszym długoletnim partnerem.

Na stronie internetowej zauważycie drobne zmiany - jesienią spadają liście a w styczniu wyrosną nowe świeże odgałęzienia na deliwina.pl - na długo przed wiosną!! Sprawdzajcie, czytajcie wpisy blogerskie i komentujcie, na najciekawsze komentarze i stałych czytelników czekają nagrody.

Przez cały 2016 czekaliśmy w blokach startowych by Nowy Rok był szczególnie obfity i hojny w wydarzenia - przygotowaliśmy ich wiele dla Was, już niedługo start - nie zostańcie na lini - huk sylwestrowych petard niech zastąpi pistolet sędziego. Bądźcie nadal z nami i obserwujcie zmiany w naszej ofercie. Pragniemy by była ona najbardziej kompletną, kompetentną, profesjonalną i wysmakowaną spośród wszystkich. I nie tylko mówimy o Francji, choć ten kraj z oczywistych względów zajmuje najważniejsze miejsce w Deliwina. Świat wina jest ogromny, niech nasze wina będą soczewką, by na nie spoglądać. Możecie nie tylko spoglądać na nie ale i próbować, już od początku roku będziemy otwierać wina w naszym sklepie, żeby przed zakupem można było swobodnie wąchając zanurzyć się w zapachu. Wina będziemy otwierać systematycznie i będą one różne, dlatego pamiętajcie zaglądać do nas często.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij