05 mar 2018

Marcowe aktualności

Przełom lutego i marca okazał się być - bez uprzedzenia - jedną z najsroższych zim ostatnich lat, tak dotkliwą jak i krótką. Skrajne temperatury doprowadzają niejednego z nas do hibernacji, z której może nas wydobyć jedynie coś mocnego i jadowicie skutecznego w swoim uroku jak wina wzmacniane z południa Francji.

Jeżeli wina wzmacniane to MAS AMIEL - niezależnie czy nazwiemy go papieżem, czy carem win słodkich to będzie to uprawniona ocena. Ogromna historia, wina z rezerwy sięgające 50 lat wstecz, rzędy szklanych butli w których powoli oksyduje wino z zawartością, której pozazdrościłby niejeden producent. Jednocześnie wina eleganckie, zrównoważone i delikatne pomimo swojej słodyczy.

MAS AMIEL jest już w Polsce dzięki DELiWINA - mamy zaszczyt reprezentować tego winarza w naszym kraju i zapraszamy wszystkich chętnych do sklepu na Roślinnej za zakupy. A kupować słońce zamknięte w butelce nie tylko należy w marcu ale wręcz wypada.

Zwłaszcza, że dla kobiet, których święto niedługo nadjedzie szykujemy specjalną niespodziankę w postacji rabatu 15% na wszystkie wina.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij