02 maj 2018

Majowe aktualności

W ciągu niemal całego maja w Polsce podczas różnych imprez będzie można celebrować tygodnie Rieslinga ( Riesling weeks  7-27.05). DELiWINA będąca importerem dwóch niemieckich Producentów - Weingut Richter i Steinmuhle - również obchodzi to wielodniowe święto oferując 20% rabatu na te wina i degustacje w siedzibie firmy na Roślinnej 2 w Poznaniu.

Weingut Steinmuhle to kolejna w tym roku premiera w naszym portfolio - nowy, energiczny winamaker, którego wina nas zachwyciły swoją czystością i aromatami. Wraz z nim jeszcze w tym samym miesiącu pojawią się wina z regionu Cahors - Chateau Combel la Serre, biodynamiczny Producent win z odmiany Malbec.

Wszystkie te nowości, zarówno obecne jak i poprzednie - znajdziecie w naszym katalogu, którego wersja drukowana pojawi się również w maju, oczekujcie go w skrzynkach pocztowych lub pytajcie w siedzibie DELiWINA.

Oprócz tygodni z Rieslingiem - również Nowa Zelandia ma własne oryginalne święto jakim jest Dzień Sauvignon Blanc 4 maja - w tym dniu obniżamy ceny win z antypodów o 20%. Pogoda lepiej niech szykuje słoneczną majówkę!

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij