30 sty 2018

Lutowe aktualności
Luty to dla wielu miesiąc nie tylko ferii zimowych i wyjazdów, ale i święta, które przyjęliśmy bardzo szybko i przyjaźnie - święta zakochanych. Trudno żeby tak pozytywna motywacja do świętowania kogokolwiek wprowadzała w zły humor, Walentynki to doskonała forma dla celebrowania wspólnych chwil w czasach, w których często trudno nawet o wspólną chwilę, a co dopiero jej celebrowanie.
Zwolnijmy więc tempo w okolicach 14 lutego, usiądźmy i otwórzmy butelkę wina, które jest na wszelkie okazje przeznaczone - wina musującego. Szampan jest wyborem, który narzuca się sam, ale jest wiele win musujących na tym świecie i nie poskąpimy żadnego. Zwłaszcza tego, który jakością zbliża się do najlepszych, a cena jest rozsądna i nie nadweręża portfela tak dotlkiwie. W tej kategorii CREMANT nie ma dużej konkurencji, pochodzi z regionu Limoux, który opracował metody powtórnej fermentacji na 150 lat przed Dom Perignonem. ANTECH EMOTION ROSE to delikatnie różowe wytrawne wino o aromatach świeżych truskawek, poziomek i fig. Jest to jedno z wielu win musujących, na wszystkie mamy rabat między 9 a 16 lutego w wielkości 15%.
Również na wina slodkie w naszym portfolio proponujemy Państwu taki sam rabat. Nawet większe upusty oferujemy na wina, które z różnych przyczyn żegnają się z nami - tam znajdziecie naprawdę kuszące okazje - pytajcie o nie!
Jednocześnie to nie koniec słodkich newsów, w lutym przyjeżdża do nas Producennt z regionu Maury - MAS AMIEL. Wyjątkowe wina, będące na listach najlepszych restauracji świata, dojrzewające w bardzo oryginalnych warunkach w południowym słońcu. My również na nie czekamy z nieciepliwością.
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij