03 lis 2016

Listopadowe aktualności

Pomimo wręcz wiosennego słońca i wszechobecnej złotej jesieni, listopadowe święto młodego wina Beaujolais Nouveau zbliża się coraz większymi krokami, w zasadzie jest już za drzwiami. Otwierając restaurację niedługo, nie bądźcie zdziwieni gdy pojawi się kurier z paryskim wąsikiem i trójkolorową flagą w klapie, targając Wasze zamówienie.
Oczywiście, o ile nie będzie akurat strajku;-)

W tym tygodniu mamy zaszczyt gościć w Polsce Nathalie Leboeuf, przedstawicielkę winnicy Finca Allende, której wina zdobywają na całym świecie wysokie oceny podczas degustacji i 95 punktowe noty Roberta Parkera. Wg Tima Atkina Finca Allende należy do pierwszej trójki najlepszych nowoczesnych producentów w regionie Rioja. Będziemy próbować win zarówno Finca Allende jak i nowego projektu Miguela Angel de Gregorio - Finca Nueva.

Ale to nie jedyna sytuacja kiedy Polska znajduje się na podróżniczej trasie winiarzy - w dniach 8-10 listopada spotka się z nami i z Wami Andrej Razumovsky - założyciel winnicy Alpamanta - pioniera organicznych i biodynamicznych upraw w Argentynie. Wina będące przykładem tego jak wzorowo prowadzić - w naturalny sposób - winnicę i produkować w zgodzie z przyrodą doskonałe wina będziecie mogli spróbować razem z ich twórcą, bądźcie z nami w kontakcie!

4 i 5 listopad to dni spod znaku Grand Prix. Coroczny konkurs organizowany przez Magazyn Wino cieszy się niesłabnącą popularnością wśród importerów, restauratorów, sommelierów i fanów wina. Czyli wszystkich na których opinii nam zależy. Dlatego corocznie stajemy w szranki z najlepszymi i z okazałym skutkim w postaci wielu nagród. Zapraszamy Was do Deliwina na degustację, w sobotę - na jeden dzień Deliwina będą miały siedzibę w Hotelu Intercontinental.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij