06 lip 2018

Lipcowe Aktualności
Podczas wakacji radość ma wiele odmian - malowniczy zachód słońca, kolacja w wąskiej sycylijskiej ulicy, kieliszek schłodzonego wina musującego. Właśnie. Kieliszek wina, a nawet butelka pełna bąbelków w Deliwina podczas lipcowych upałów - 15% taniej. Oszczędzajmy na wakacje - pijmy wino musujące!
Również w lipcu ( czy na zakupy wina musującego - tego jeszcze nie wiemy) odwiedzają nas przedstawiciele francuskich Producentów - Florence Boucheron z Domaine du Tariquet oraz Maxime Bourett z Chateau de Tracy. Wspólnym mianownikiem jest kolor i styl win - są to lekkie, świeże, białe i orzeźwiające wina produkowane w Gaskonii i Dolinie Loary. Zapraszamy na spotkania z nimi w Poznaniu, Bydgoszczy i Warszawie. Jednym z punktów kulminacyjnych będzie niewątpliwie degustacja w Restauracji The Time.
Dla koneserów późnych wieczorów i wyraźnych smaków mamy łakomy kąsek w postaci promocji na nasze wino z regionu Rioja - Finca Allende 2009 - wysoko oceniane przez dziennikarzy, sommelierów i fanów win hiszpańskich.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij