05 kwi 2018

Kwietniowe aktualności

Kwiecień w DELiWINA to miesiąc ciekawych wydarzeń, zwłaszcza dla fanów win francuskich i włoskich. Przygotowaliśmy dla nich nie lada cacko, jakim są wina z Burgundii z Domaine Montille oraz Chateau de Puligny Montrachet - absolutna czołówka światowego winiarstwa, od lat zdobywająca serca fanów Pinot Noir i Chardonnay z tego regionu. Niewielka alokacja, czyli ściśle określona ilość wina przyjechała do nas i butelki aż drżą, by znależć się w Waszych domach. Producenci z Burgundii ze względu na ograniczoną skalę - nieporównywalnie mniejszą niż w jakimkolwiek innym regionie - muszą decydować, które kraje znajdą sie na liście dostaw a które nie. Na szczęście dla nas wszystkich portfolio DELiWINA przekonuje wielu z winiarzy do ułożenia swoich etykiet tuż obok takich nazwisk jak Trimbach, czy M. Chapoutier.

 

Obydwie te winnice w kwietniu będą prezentowane w całej Polsce podczas wizyt ich przedstawicieli - odwiedzimy Warszawę, Kraków, Poznań i Trójmiasto. Zaczniemy jednak od musującego aperitifu - już na początku miesiąca przywitamy Giorgię de Faveri z Veneto - producentkę znanego prosecco. Razem z nią w najlepszych restauracjach w kraju mamy zamiar wypełniać keliszki bąbelkową zawartością w pierwszym tygodniu kwietnia. Następnie w dniach 16-19 kwietnia Polskę odwiedzi Alex Sidorenko z winnicy M.Chapoutier i by zakończyć ten miesiąc z hukiem - między 24 a 28 kwietnia odwiedzi nas Jean Trimbach.

 

Wielbiciele Włoch nie będą usatysfakcjonowani samym prosecco, ponieważ nie samym prosecco człowiek żyje - dla Was mamy promocję na wina z Marchii i Umbrii, czołowych regionów ze środka Półwyspu Apenińskiego. I nie tylko ! Kolejne obniżki cen na całkiem spore - na wiele z win naszej oferty jest objętych aż 25% rabatem do wyczerpania zapasów.

 

25% rabat

Quinta do Vesuvio 
Hubert Lamy Saint Aubin Les frionnes 1er cru
Hubert Lamy Santenay 1er cru blanc Clos de Gravieres
Hubert Lamy Saint AUbin La princee
Hubiert Lamy saint Aubin Derriere chez Edouard

20% rabat

Marius Rose 
Julienas 
Laroche joubert
Jouclary blanc 
Chardonnay Les Bruyeres 2014
Chateau Laroche Joubert 2014
Bucci rosso piceno 2013
Allende nature

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij