03 kwi 2017

Kwietniowe aktualności

Od kiedy Dave Kenny z winnicy Wairau River wrócił do Nowej Zelandii, nasze życie wróciło do normalności. Jednak nadal czerpiemy energię z jego niespożytej siły witalnej, optymizmu i typowej dla Nowozelandczyków pozytywnej postawy. Wina WAIRAU RIVER na wszystkich naszych Klientach zrobiły dobre wrażenie - swoim rześkim charaterem ( Riverlore ) i głębią koncentracji ( Wairau ). Już niedługo Nowa Zelandia będzie coraz bardziej obecna w naszej przestrzeni i również Wam życzymy unikatowych doznań podczas degustacji np. Wairau River Pinot Noir Reserve.
Z Dave'm mieliśmy okazję się ponownie spotkać na targach PROWEIN - największych winiarskich targach świata, gdzie poszukiwaliśmy nowych, ciekawych Producentów do współpracy, wyniki naszych poszukiwań znajdziecie niedługo w naszej ofercie, dość powiedzieć, że odwiedzaliśmy głównie pawilon francuski, włoski i niemiecki na zmianę. Nadal trzymamy kurs na Europę. Europę, w którym punktem odniesienia dla win białych jest Alzacja, a dla Alzacji punktem odniesienia jest TRIMBACH - topowy producent o wyraźnej wytrawnej identyfikacji swoich win. Juz od ponad miesiąca ten Producent jest z nami i dzień po dniu, tydzień po tygodniu, coraz więcej miejsc w Polsce oferuje swoim Gościom żółte etykiety rozpoznawalne ze względu na swoją jakość na całym świecie.
Ledwo złapaliśmy oddech po Prowein - już grzejemy silniki przed wyjazdem na Vinitaly - targi tym razem włoskie, tym razem trochę mniej targowej organizacji, trochę więcej włoskiego chaosu i improwizacji. Tam mamy w planach dalsze penetrowanie zagłębień Półwyspu Apenińskiego i jego wszystkich skarbów.
Zaraz po powrocie z Werony odwiedzi Polskę jeden z najlepszych producentów Chianti - Castello di Ama, których wina znajdują liczne miejsca na podium w klasyfikacjach nie tylko włoskich ale i miedzynarodowych - wśród najlepszych win świata.
W sklepie więcej za to przygód z owocem i koncentracją - oferujemy Państwu na cały kwiecień 20% rabat na wina z Chile i Argentyny. Niech owoc kwitnie wraz z początkiem wiosny.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij