28 lis 2016

Katalog Prezentów
DELIWINA Katalog Prezentow 2016/17

Trudno wymyślić lepszy prezent niż wino - prezent, który z czasem nabiera wartości, ogłady, którego jakość przez dojrzewanie w butelce polepsza się a aromat wyostrza. Trudno wymyślić prezent, którego wyjątkowość polega na okresowej dostępności, ponieważ producenci, z którymi pracujemy, nierzadko sprzedają swoje wina w krótkich rocznikowych seriach. Taki wyjątkowy prezent będzie zapamiętany jeszcze długo po otrzymaniu.

Najlepsza wartość za rozsądną cenę - jesteśmy codziennie sprawdzani przez najbar- dziej wymagających klientów, takich jak najlepsze, najwyżej oceniane polskie restauracje, a nasi klienci są następnie oceniani przez swoich gości. Trudno o bardziej surową i wyma- gającą selekcję, która jest weryfikowana codziennie, czy w ferworze recenzji kulinarnych, czy indywidualnego gustu.

Małe rodzinne winnice, wyjątkowi, charyzmatyczni winiarze - można być pewnym, że trafia do Państwa oraz Państwa klientów produkt przefiltrowany przez najwrażliwsze podniebienia w kraju, sommelierów, restauratorów i recenzentów. Choć na naszą ofertę składa się bli- sko 300 wyjątkowych win, postanowiliśmy wyselekcjonować dla Państwa wybrane produkty, które naszym zdaniem idealnie spełnią się w roli tegorocznych prezentów. Jakkolwiek w za- leżności od Państwa indywidualnych preferencji, zapotrzebowania ilościowego, określonego czasu na realizację zamówienia oraz przeznaczonego budżetu, jesteśmy w stanie zaoferować znakomite rozwiązania alternatywne.

Co roku współpracujemy w zakresie prezentów firmowych z przedsiębiorstwami wszel- kich branż i rozmiarów. Wiele z nich jest już naszymi długoletnimi klientami, co uważamy za swoją najlepszą rekomendację i źródło osobistej satysfakcji. Ufamy, że spełnimy również Państwa oczekiwania i już teraz serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

POBIERZ KATALOG

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij