Oferta dla Klienta Detalicznego

Karta Klienta

horeca

Klientów indywidualnych zachęcamy przede wszystkim do odwiedzin w naszym sklepie firmowym w Poznaniu a także u jednego z naszych partnerów (których adresy można znaleźć pod zakładką sprzedawcy). Nasze wina z pewnością ucieszą tych wszystkich, którzy poszukują win autentycznych, charakterystycznych dla regionów i apelacji, z których pochodzą, butikowych. Pomożemy wyszukać wino na każdą okazję, w każdym przedziale cenowym, do picia już dziś czy też do przechowywania przez wiele kolejnych lat. Naszych stałych klientów nagradzamy rabatami i informujemy na bieżąco o atrakcyjnych, comiesięcznych promocjach.

Oferta weselna

horeca

W tym wyjątkowym dniu nic nie może być przypadkowe. Gorąco zapraszamy Młode Pary oraz ich rodziców do kontaktu i spotkania z nami. Z wielką radością pomagamy w wyborze idealnych win weselnych, oszacowaniu potrzebnych ich ilości, przygotowaniu prezentów w podziękowaniu czy stworzeniu “piwniczki win” na nową drogę życia.

Specjalistyczne sklepy winiarskie

horeca

Zapraszamy do współpracy właścicieli specjalistycznych sklepów winiarskich, którzy podobnie jak my, chcą zapewnić swoim odbiorcom dostęp do oryginalnych, bardzo dobrych a przy tym wciąż atrakcyjnych cenowo produktów. Poszukujemy solidnych partnerów w różnych częściach kraju, dzięki którym klienci detaliczni będą mieli zapewnioną dostępność do naszych produktów w swojej okolicy. Zapewniamy unikatową ofertę na wina, sprawną realizację zamówień na następny dzień roboczy, szczegółowe informacje na temat wybranych produktów, nasze uczestnictwo i wsparcie w organizacji tematycznych eventów.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej Polityce Cookies    Zamknij