Informacje O wydarzeniu

 Pragniemy zaprosić Cię na wyjątkową degustację, która skoncentruje się na bogactwie i różnorodności aromatów występujących w różnych odmianach tego szlachetnego trunku. Nasza unikalna sesja degustacyjna będzie opierać się na użyciu renomowanego zestawu "Le Nez Du Vin", który umożliwi Ci zgłębienie głębokich tajemnic zapachów. W trakcie tego wyjątkowego doświadczenia w DELIWINA, będziesz miał okazję eksplorować paletę aromatów, które kryją się w każdym kieliszku wina. Wspólnie odkryjecie, jak przyjemność zmysłów może wpłynąć na całe doświadczenie picia wina. Przy pomocy zestawu "Le Nez Du Vin" rozwiniesz zdolności rozpoznawania i opisywania aromatów, co uczyni Twoją podróż przez świat wina jeszcze bardziej satysfakcjonującą. W naszym kameralnym i eleganckim otoczeniu stworzymy atmosferę, która zachęci Cię do zanurzenia się w wyjątkowym bukiecie aromatycznym każdego kieliszka.

Dla kogo?

praktyczny warsztat dla każdego

CENA 129 zł
Kup Bilet

Bilety

na wydarzenie można nabyć online lub w naszym sklepie przy ul. Roślinnej 2 w Poznaniu. Liczba miejsc ograniczona. O wstępie na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin

Zakup biletu oznacza akceptację Regulaminu Wydarzeń, który znajduje się tutaj.

Rejestracja jest otwarta do 2023-11-03.

Rejestracja
zamyka się za
section name
Organizator
DELIWINA

ul. Roślinna 2
Poznań, Polska

Nasze biuro

ul. Roslinna 2, 61-307 Poznan, Poland
Godziny otwarcia:
Pn - Czw: 10.00 - 18.00,
Pt: 10.00 - 22.00
Sob: 10.00 - 14.00
Wirtualny Spacer

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 085 347

Napisz do nas

kontakt@deliwina.pl

Copyright © 2020 Deliwina. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.